Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2018 17:47
fotbal Kandidát na Oscara

Simulant století? Přestupový terč Arsenalu se pěkně zostudil! VIDEO

Malcom nafilmovaný pád
Zdroj: Reprofoto youtube.com

Brazilec Malcom často dokáže svými triky potěšit oko fotbalového fajnšmekra, ale tentokrát pořádně přestřelil. V utkání jeho Bordeaux s Lyonem neskutečným způsobem nasimuloval penaltu, za což ho fanoušci po celém světě podrobili tvrdé kritice. Nejhorší na celém příběhu je, že mu jeho nafilmovaný pád vyšel...

Girondins de Bordeaux, za které mimochodem stále hraje bývalý reprezentační kapitán Jaroslav Plašil, sice dokázalo ve 23. kole francouzské ligy překvapivě porazit Olympique Lyon, ale po utkání se řešil spíše incident, ve kterém byl hlavní postavou právě dvacetiletý Jihoameričan.

 

Malcom ve 26. minutě zápasu nejprve vyrazil v plné rychlosti do pokutového území a následně si míč zasekl. Když už mu bylo jasné, že na něj nedosáhne, teatrálně upadl na záda.

 

 

Za svůj cirkusový kousek si nevysloužil žlutou kartu, naopak pro svůj tým získal pokutový kop. Ten dokázal samotný "postižený" proměnit, čímž zvýšil náskok svého týmu na 2:0.

 

„V žádném případě to nebyla penalta,“ hřímal po utkání pro L'Équipe Jean-Paul Aulas, prezident Olympique Lyon. „Viním z toho komisi rozhodčích. Vůbec neměli pro toto utkání nominovat pana Letexiera,“ pustil se rázně do kritiky rozhodčího.

 

 

Malcom si zároveň poškorpil i příznivce Arsenalu, do kterého měl podle spekulací anglických médií ještě v zimě zamířit. 

 

„Teď už rozumím tomu, proč na něj Wenger změnil názor,“ píše jeden fanoušek na Twitteru. Další fanoušek pak hráče rovnou nabízí úhlavnímu nepříteli Kanonýrů: „Tottenhame, můžete si ho klidně vzít.“

TN.cz