Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.8. 2017 22:12
nova sport velký zápas

Šílený Conor, klidný Floyd. Válka dvou světů vrcholí!

Floyd Mayweather a Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Dlouho očekávaný zápas je tady! Boxerský duel mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem se uskuteční za pár hodin a fanoušci už se nemůžou dočkat. Oba borce byli podpořit i na nezbytném předzápasovém vážení a byla to docela show. Hlavně irský zápasník McGregor řádil.

Šílený Conor McGregor! Přesně proto ho fanoušci po celém světě milují. Nikdo v bojovém světě nedělá lepší show než on. A pořádnou podporu má i v Las Vegas.


"Nemůžete nás porazit. Jsme všude a vezmeme si všechno, co chceme. Las Vegas je teď Irsko," vzkazuje McGregor soupeřovu táboru.
 

Tam je ale klid. "Fanoušci za něj nebudou moct bojovat. Byl jsem tam už 49krát a vždycky to bylo jeden na jednoho," vrací úder Mayweather.
 

Den před zápasem už jde do tuhého. Je to velká hra nervů. Na první pohled to možná vypadá, jako by se Mayweather svého soka bál, ale nenechte se zmást. Američan na velká gesta a slova prostě není zvyklý, od těch je tu McGregor.
 

"V tak špatné formě jsem ho ještě neviděl. Sfouknu ho jako svíčku, to mi věřte!" přidal další z nich v dějišti nedělního utkání.
 

A co na to Mayweather? "Každý jsme toho dost napovídali, ale rozhodne se v ringu," reaguje s rozvahou.
 

Několikaměsíční přípravy jsou u konce. Zápas století vypukne už za pár hodin a jedna miliarda lidí už se nemůže dočkat. Přesně takový je odhad počtu diváků, kteří si souboj gigantů nenechají ujít na televizních obrazovkách. A sledovat to můžete i vy živě na Nova Sport 1 a Voyo. Galavečer v Las Vegas začíná hodinu po půlnoci, očekávaný zápas pak přijde na řadu kolem půl šesté ráno.
 

TN.cz