Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 9. 2017
Fotbal Premier League

Šílený faul: Ederson dostal tvrdou kopačku do obličeje! VIDEO 

Zranění Edersona
Zdroj: Profimedia
Zranění Edersona

Včerejší utkání Premier League mezi Manchesterem City a Liverpoolem nabídl skvělou fotbalovou podívanou, ale také jeden děsivý moment. V něm hrál hlavní roli brankář domácích Ederson, který se snažil vyrazit balón, jenže v tom schytal tvrdou kopačku přímo do obličeje od útočícího Sadia Maného.

Rozhodčí za nebezpečnou hru Maného vytáhl červenou kartu. V tu chvíli se Ederson svíjel na trávníku v bolestech a rychle k němu spěchali doktoři. Po dlouhém ošetřování byl vystřídán Claudem Bravem.

 


Následovalo důkladnější vyšetření mimo trávník, při kterém se zjistilo, že má Ederson otřes mozku. I tak se gólman City vrátil alespoň na střídačku. Jeho tým ke všemu vyhrál 5:0. Vy si děsivé zranění můžete prohlédnout ve videu níže...

 

 

"Jsem v pořádku, dosáhli jsme důležitého vítězství, jsme silní, díky za vaše povzbudivé zprávy," napsal po zápase na sociální síť atakovaný brankáře Ederson. "Přeji Edersonovi rychlé uzdravení. Mrzí mě, že jsem ho během naší kolize zranil a on to nemohl dochytat. Modlím se za jeho rychlé uzdravení a brzký návrat na trávník," reagoval ten, který to celé zavinil, tedy Sadio Mané.

lju TN.cz