Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.11. 2017 15:04
fotbal vzpomínka na cantonu

Šílený Evra! Před zápasem nakopl fanouška a byl okamžitě vyloučen

Patrice Evra
Zdroj: Profimedia

Francouzský fotbalista Patrice Evra z Marseille se zapsal do dějin. Bohužel asi ne tak, jak by si představoval. Ještě před začátkem zápasu 4. kola Evropské ligy na hřišti Guimaraese nakopl fanouška vlastního týmu do hlavy a rozhodčí mu udělil červenou kartu. Pro Evru by mohl podle francouzských médií incident znamenat i konec kariéry.

Rozhodčí udělil po incidentu bývalému hráči Mancheseru United okamžitě červenou kartu a Evra se tak stal vůbec prvním fotbalistou v historii, který byl vyloučen ještě před utkáním v evropských pohárech.

 

Patrice Evra nakopl fanouška vlastního týmu do hlavy:

A proč to vlastně udělal? Několik fanoušků Marseille se při rozcvičce svého milovaného klubu dostali do blízkosti hráčů a začali se dohadovat. To vyústilo ve slovní napadání a následně i fyzické, které rázně ukončil právě Evra, který jednoho z fanoušků nakopl, jako kdyby byli v oktagonu.

 

Patrice Evra
Zdroj: Profimedia

Šestatřicetiletý obránce tak neslavně zavzpomínal na Erica Cantonu, který kdysi nakopl fanouška během utkání Manchesteru United.

 

Očekává se, že s ním dnes UEFA zahájí disciplinární řízení, případem se bude zabývat i klub. Podle francouzských médií by incident mohl šestatřicetiletého obránce donutit i ukončit kariéru.

mm TN.cz