Publikováno 9. 4. 2018
UFC Sranda končí

Šíleného McGregora nečeká jen trest od UFC, hrozí mu 11 let vězení

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor

Rozbil autobus, ve kterém seděli bojovníci včetně Khabiba Nurmagomedova, a zranil v něm několik osob. Conor McGregor asi tuší, že ani jako tváři UFC mu tohle jen tak neprojde. Od nejprestižnější organizace MMA čeká trest a hrozí mu také 11 let odnětí svobody.

Asi už nemusíme připomínat, co se ve čtvrtek stalo. Napsáno toho bylo hodně. Snad jen ve stručnosti – McGregor a jeho kumpáni „přepadli“ autobus Khabiba Nurmagomedova, zaútočili na něj a několik osob uvnitř zranili. Poté hvězdný Ir místo činu opustil, ale sám se přihlásil na policii. Už proběhlo v New Yorku první soudní stání a McGregora z následné vazby dostala až kauce 50 tisíc dolarů (v přepočtu přes milion korun). 

 

 

Ale co teď? Podle soudního zápisu hrozí v Conorovi McGregorovi v krajním případě až 11 let odnětí svobody. Irský bouřlivák byl obviněn z několika přestupků, včetně úmyslného fyzického zranění. Jeho kariéra v UFC je navíc také ohrožena a v nejbližších dnech se nejspíš dozvíme, jak McGregora šéf organizace Dana White potrestá. Mluví se i o doživotním distancu.

lju TN.cz