Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 3. 2018
Přepadení Odporné a zvrácené

ŠÍLENÉ přepadení triatlonisty: Řezali mu nohy motorovou pilou!

Mhlengi Gwala
Zdroj: Twitter
Mhlengi Gwala

Tohle připomíná děj hororu Texaský masakr motorovou pilou. Opravdu se tomu dá jen těžko věřit, ale bohužel se to stalo. Jeden z nejlepších jihoafrických triatlonistů Mhlengi Gwala byl přepaden zatím neznámými pachateli během tréninku. Když jim vydal všechny cennosti, začali mu řezat nohy motorovou pilou.

Stalo se to v jednom z největších měst JAR, v Durbanu. Tři násilníci si vyhlédli Mhlengiho Gwalu, když zrovna trénoval na kole. Sejmuli ho ze sedla a odtáhli do křoví. Triatlonista si myslel, že jde o běžné přepadení, a že pachatelům jde o cennosti, které jim vydal. To se ale Gwala šeredně mýlil.

 

 

Násilníci nechtěli majetek, chtěli sportovce ze zatím nepochopitelného důvodu mučit. Rozhodli se pro šílenou metodu – motorovou pilou mu začali řezat dolní končetiny.

 

Nejprve mu řezali jen jednu, ale nemohli přeříznout kost, jelikož na to pila nestačila. Proto se pustili i do druhé nohy. Gwala se už podrobil operačnímu zákroku. Téměř s jistotou má po sportovní kariéře a bude rád, když se po svých vůbec ještě někdy projde.

 

 

I přes děsivé chvilky, které zažil, doktoři věří, že by o nohy nemusel přijít. Řezy sice poškodily šlachy, svaly, nervy i kosti, ale tepny by měly být v pořádku. Po útočnících policie pátrá.

lju TN.cz