Video Pro silné povahy

Šílené: Pogba prošlápl Bellerinovi koleno, pak viděl červenou! VIDEO

Paul Pogba a Hector Bellerin
Zdroj: Reprofoto/Profimedia

Arsenal hostil v 15. kole Premier League Manchester United. Diváci v Londýně sledovali pěkný fotbal, ve kterém padly čtyři góly, ale přihlíželi i jednomu nemilému momentu. To když v 74. minutě Paul Pogba prošlápl koleno Hectorovi Bellerinovi. Za to pak dostala francouzská hvězda červenou kartu.

Bylo to už 3:1 pro Manchester United, který tak pomalu kráčel na hřišti Arsenalu ke třetímu vítězství v řadě. Pojistit to chtěl ještě v 74. minutě Pogba, kterému zkřížil cestu obránce Hector Bellerin. Na to, jak jeho blok Pogba vyřešil, se podívejte ve videu níže.

Francouzský reprezentant viděl okamžitě červenou kartu. Zahraniční média se v tomto případě nebála používat slovo brutalita. Dostal distanc na tři zápasy, čímž přijde o derby s Manchesterem City a také o zápasy s West Bromem a Bournemouthem. Samozřejmě za předpokladu, že se United neodvolají.

Pro Pogbu je to vůbec první červená v Premier League. Rudý kartonek viděl naposledy v květnu 2013. To ovšem ještě v barvách Juventusu.

A atakovaný Bellerin? Utkání dohrál. I když to zpočátku vypadalo na závažnější zdravotní problém. Zřejmě tak po kopačce Pogby zůstane na jeho zadní straně kolene modřina a nic horšího.