Publikováno 13. 10. 2018
UFC Do Bellatoru?

Šílená nabídka pro Khabiba: 50 Cent mu za toto nabízí 2 miliony!

50 Cent a Khabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia
50 Cent a Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov ovládl zápas o pás šampiona lehké váhy UFC, když v Las Vegas porazil minulý víkend Conora McGregora. Teď dostal velmi zajímavou nabídku od rappera 50 Centa. Ten bojovníkovi z Ruska nabízí 2 miliony dolarů za to, když přestoupí do druhé nejprestižnější soutěže MMA – Bellatoru.

Vraťme se ale ještě o týden zpět do Las Vegas. Khabib po výhře nad Conorem přeskočil klec a šel si vyřídit účty s údajně provokujícím Dillonem Danisem – Irovým trenérem. Pak se pustili do McGregora kamarádi Nurmagomedova Zubaira Tukhugov a Islam Makhachev. Dostali za to od prezidenta UFC doživotní zákaz startů v této organizaci. "Pokud vyhodíte z UFC je, končím také," znělo ve stručnosti Khabibovo vyjádření k celé situaci.

 

 

A jak tato slova pronesl, začaly mu chodit různé nabídky. Jedna přišla třeba od rappera 50 Centa. "Zaplatím Khabibovi 2 miliony dolarů, pokud pro mě půjde bojovat do Bellatoru," uvedl na Twitteru jeden z nejúspěšnějších rapperů historie. Ten totiž se zmíněnou organizací, která je po UFC druhá nejprestižnější, úzce spolupracuje jako promotér.

 

 

A jak Nurmagomedov reagoval? "Tak mi jenom pošli místo klání," odepsal Khabib. Jak moc vážně to myslel, to uvidíme v budoucnu. Teď jde spíše o nadsázku a senzaci, ale kdo ví. Pokud by Dagestánec odešel z UFC, není vyloučeno, že si s legendárním 50 Centem plácne.

lju TN.cz