Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.9. 2016 21:24
video byl to talent

Šílená jízda! Nadějný fotbalista zničil v Praze šest aut, byl opilý

Zdroj: TV Nova

Vážná dopravní nehoda se stala v neděli ráno v centru Prahy. Řidič, který ujížděl před hlídkou městské policie v zatáčce nezvládl řízení a naboural několik aut. Bylo velké štěstí, že se nikdo nezranil. Vyšlo najevo, že tím nešťastníkem je bývalý nadějný fotbalista, který prošel několika prvoligovými kluby.

Jízda 22letého řidiče v příčné ulici v centru Prahy skončila hodně nešťastně. Mladík za sebou nechal pořádnou spoušť. Dechová zkouška ukázala, že řidič byl silně opilý, měl v sobě přes dvě promile. Podle informací televize Nova za volant takto posilněn usedl Marek Koštíř, bývalý fotbalista Bohemians, Mladé Boleslavi a Jablonce.
 

Vše začalo na nedalekém Václavském náměstí, kdy v šest ráno strážníky někdo upozornil na opilého řidiče. Toho si hned vzal na mušku i operátor kamerového systému a pozoroval jeho nejistou jízdu. Opilý šofér chtěl odbočit na dělící ostrůvek náměstí. Naštěstí si chybu včas uvědomil.


Na rohu se Žitnou ulicí už něj čekalo auto strážníků, které se ho pokusilo za pomocí výstražných majáků zastavit. Koštíř však tuto výzvu nerespektoval. Dál pak ujížděl Žitnou ulicí při odbočování do Příčné, nezvládl řízení, dostal smyk a naboural nejméně šest aut.


Vyúčtování bude mladého fotbalistu nejspíš pořádně bolet. Ukázalo se totiž, že měl přes dvě promile alkoholu v dechu. Za ohrožení pod vlivem návykové látky, mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi


Koštíř, dnes hraje krajskou soutěž za Dolní Bousov. Ani v klubu nechtěli věřit tomu, co se ráno stalo.
 

TN.cz