Aktualizováno 6.10. 2018 07:38
NHL Hokejová noc

Sharks porazili Los Angeles a zase se trefil Kane. Češi nebodovali!

Evander Kane

Na programu nejlepší hokejové ligy světa byly pouze dva zápasy. V tom prvním přivítal Columbus Carolinu. Utkání dominovali hosté, kteří vyhráli 3:1. Druhým duelem byl souboj Los Angeles se San Jose, který se rozhodl až po prodloužení a i tady zůstal poražen domácí celek.

Za Hurricanes opět nastoupil ve třetím útoku Martin Nečas. Devatenáctiletý talent však i ve druhém utkání letošního ročníku vyšel bodově naprázdno. Skóre otevřel už ve 2. minutě Martinook, ale domácí díky Dubinskému dokázali ještě před první přestávkou vyrovnat.

Ve druhé části poslal Carolinu opět do vedení Sebastian Aho, který ve třetí dvacetiminutovce nahrával na gól Ferlanda a hosté tak vyhráli 3:1. Petr Mrázek tentokrát plnil pouze roli náhradníka.

Špatně začalo také Los Angeles, které hostilo San Jose. Střeleckou listinu otevřel Švýcar Timo Meier, po kterém zvyšoval na 2:0 pro Sharks Evander Kane. Právě tento útočník vloni po přestupu z Buffala pořádně ožil a letos má ve dvou zápasech už dvě branky.

Snížit se podařilo hvězdnému Anžemu Kopitarovi. Ve 37. sekundě druhé třetiny přišlo navíc vyrovnání díky trefě Tylera Toffoliho. Na další gól se muselo čekat až do prodloužení, v jehož polovině rozhodl o výhře San Jose Kevin Labanc. Tomáš Hertl za hosty nebodoval.