Aktualizováno 11.3. 2017 15:04
NHL Spekulace

Základní část se blíží ke konci, bude to i Jágrův konec? Hlasujte!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Základní část NHL se pomalu blíží ke konci. Floridě konkrétně zbývá už jen šestnáct zápasů a její aktuální výkony jsou žalostné. Z posledních osmi utkání Panteři sedmkrát prohráli. Šance na postup do playoff sice stále existuje, není nereálná, ale příliš se jí nevěří. V případě nepostupu do vyřazovacích bojů pochopitelně skončí floridským hokejistům sezona a to i Jaromírovi Jágrovi. Co by bylo pak?

Naposledy nestačila Florida na svém ledě na Minnesotu, které podlehla vysoko 4:7. Nic platný nebyl ani letošní třináctý gól Jaromíra Jágra, který si tuto sezonu jistě představoval lépe, alespoň její průběh v poslední době, kdy Panthers sedmkrát z osmi zápasů prohráli.

 

 


Florida je dvanáctá a na postupovou příčku ztrácí momentálně jen šest bodů. To není nereálná situace s ohledem na postup do playoff. Nicméně, stále méně lidí Panterům věří, především teď, kdy se týmu nedaří.

 


Pokud by Florida nepostoupila, sezona skončí i Jaromírovi Jágrovi, který v už tak úctyhodném věku (45) válí dál v nejslavnější soutěži světa. Kontrakt končí českému veteránovi na konci letošního ročníku a spekuluje se, co s ním bude dál.

 


Mezi hokejovými nadšenci se hovoří o přestupu do nově vzniklého Vegas Golden Knights, pokračování na Floridě, návratu do rodného Kladna či konci kariéry.

 

Anketa

Kde podle vás bude příští rok hrát Jaromír Jágr?

Hlasovalo 1748 lidí.


 

lju TN.cz