Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 2. 2017
Sázka Spnilo se mu to

Sexy tenistka splnila slib: Randila s fanouškem z twitteru! VIDEO

Genie Bouchardová
Zdroj: Profimedia / instagram

Půvabná tenistka Eugenie Bouchardová splnila svůj slib a zašla na rande s fanouškem z twitteru. Všechno odstartovala sázka při sledování letošního Super Bowlu. Student z Chicaga se s tenistkou vsadil, že pokud Patriots zápas otočí, vyhraje rande a nakonec kupodivu opravdu vyhrál.

Eugenie Bouchardová se k sázce postavila čelem a ve středu se sešla s Johnem Goehrkem a randili. Přesně tak, jak to znělo v jejich sázce, kterou uzavřeli na twitteru. Všechno začalo tweetem při sledování Super Bowlu. " Věděla jsem, že Atlanta vyhraje, jen tak mimochodem," napsala tenistka. Na to mladý Američan odpověděl: " Pokud Patrioti vyhrají, půjdeš se mnou na rande?".

 

 

 

Bouchardová na tuto nabídku ihned kývla. Jenže tým kolem rozehrávače Toma Bradyho nakonec dokázal smazat pětadvacetibodové manko, dotáhl souboj do prvního prodloužení v historii Super Bowlu a v něm i k vítězství 34:28.

 

 

Slíbené rande si dvojice užila a pochlubila se fotkami i videem. Nechyběla návštěva zápasu NBA, nakupování suvenýrů a spousta srandy.

 

lju TN.cz