Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2017
Nový pár Slavná sestra

Zamilovaná sexy sestra Schicka: Sbalila olympionika a herce! FOTO

Kristýna Schicková a Shea Buckner
Zdroj: Instagram
Kristýna Schicková a Shea Buckner

Český fotbalový talent Patrik Schick má krásnou mladší sestru Kristýnu. To média v minulosti už vyšťourala. To, že tato krásná slečna byla finalistkou České Miss 2013, to se také ví. Co je ale novinkou, tak že je Kristýna zamilovaná. Sbalila Shea Bucknera, hráče vodního póla, který se zúčastnil i olympiády 2012 v Londýně. Nově se navíc tento Američan věnuje herectví.

Patrika Schicka by chtěl v týmu lecjaký trenér, jeho sestru zase doma kdejaký muž. Je to sexy kráska a tak nikoho nepřekvapí, že v roce 2013 byla až ve finále České Miss. Pánové, máte ale smůlu. Kristýna patří Sheovi Bucknerovi.

 

Kristýna Schicková a Shea Buckner
Zdroj: Instagram Kristýna Schicková a Shea Buckner

 

Pokud máte rádi vodní pólo, jméno nového přítele Kristýny Schickové vám není neznámé. Vždyť Buckner reprezentoval tým USA na olympiádě 2012 v Londýně. Teď už se ale víc věnuje herectví a dostal roli dokonce v jednom seriálu. Už před pár měsíci zveřejnili společné fotky na sociálních sítích, ale až teď má být jejich vztah více, než kamarádský.

 

17

Galerie: Kristýna Schicková

Zdroj: Instagram

Kristýna Schicková

Hodnocení:

 

Páru nevadí ani poměrně velký věkový rozdíl. Bucknerovi je třicet let a tak ho od Kristýny dělí devět roků života. Uvidíme, jak dlouho to bude této dvojici, které to velmi sluší, fungovat. 

lju TN.cz