Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 5. 2014
Nepovedená premiéra

VIDEO: SEXY rozhodčí udělala fatální chybu! Táhni do Playboye, bouřil ředitel klubu

Zdroj: YouTube.com

Asistentka rozhodčího Fernanda Colombo Ulianová má za sebou premiéru v brazilské první lize. V zápase Atlética Mineiro proti Cruzeiru špatně posoudila ofsajd a už byl oheň na střeše. Proti hněvu hráčů jí nepomohl ani její půvab a museli nastoupit i těžkooděnci.

Domácí Mineiro vyhrálo 2:1 díky sporné penaltě. Krásná asistentka ale pak přerušila útok hostů kvůli učebnicové chybě. Situaci vyhodnotila jako ofsajd, i když se o ofsajd v žádném případě nejednalo. Cruzeiro tak ztratilo svou šanci na vyrovnání a svou prohru hráči dávali za vinu právě Ulianové.
 

Blondýnka, která získala licenci k působení jako asistentka v brazilské první lize, zažívá rozporuplné pocity. Ačkoliv jí patří obdiv za to, že se angažuje v převážně mužském oboru, na její hlavu se snesla i vlna kritiky. V Brazílii, která fotbalem žije, se chyby rozhodně neodpouštějí. "Je pěkná, ale na tuhle práci není připravená," prohlásil ředitel Cruzeira Alexandre Mattos.
 

"Fanoušci zařvou a ona to klidně mávne blbě. Je hezká, ale důležité je být dobrý v práci. A jestli tedy je hezká, tak ať jde pózovat pro Playboy," dodal zklamaný ředitel. Pětadvacetileté Brazilce, která pracuje i jako trenérka fitness, se tak začátek v první lize opravdu nevyvedl.
 

Hráči Cruzeira se neudrželi a dali Ulianové svou nespokojenost hlasitě najevo. Útočník Marcelo Moreno se do ní dokonce pustil tak ostře, že za svůj výstup vyfasoval červenou kartu. Vylučovalo se i po konci zápasu a na hřiště nakonec museli nastoupit těžkooděnci, kteří chránili celou sestavu rozhodčích.

jpz/rmt TN.cz