Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2017
Umění Odhalila se

Sexy krasobruslařka se ukázala úplně nahá. Je z toho hit! VIDEO

Ashley Wagner
Zdroj: Instagram

Nádherná americká krasobruslařka Ashley Wagnerová odhalila své tělo. Nafotila se tak v rámci projektu The Body Issue, který už řadu let zaštiťuje zámořský magazín ESPN. Nejde však o nic neslušného, jak by se mohlo zdát. Projekt je považován za uměleckou tvorbu. V minulosti se focení zúčastnil i Tomáš Berdych.

Mezi fanoušky je Ashley velmi oblíbená. Jen na Instagramu ji sleduje přes 150 tisíc uživatelů a po dnešku budete možná i vy. Podívejte se na video, které ukazuje zákulisí fotografování Wagnerové i některé hotové snímky. V zahraničí se to stalo hitem internetu.

 

 

Ashley si přidala i jeden snímek na svou sociální síť: 

Ashley Wagner
Zdroj: Instagram Ashley Wagner
 

Ashley Wagnerová reprezentuje Spojené státy, i když se narodila v německém Heidelbergu. Na olympiádě v ruském Soči 2014 brala týmovou bronzovou medaili. Ve své sbírce má však řadu dalších cenných trofejí ze světových akcí.

 

 

Sportovní fanoušci se na to každý rok těší, trvá to už osm let. Projekt The Body Issue má ukázat sportovce trochu jinak - respektive úplně nahé. Letos se před fotografy ESPN odhalil basketbalista Isaiah Thomas, tenistka Caroline Wozniacká, sprinterka Novlene Williamsová-Millsová či baseballista Javier Báez. 

lju TN.cz