Publikováno 21. 1. 2018
NHL Povzbuzení

Sexy kráska dává impuls Jágrovi: Tohle by ho mělo ještě motivovat!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / instagram

Jaromír Jágr a jeho budoucnost v NHL? Nezodpovězená otázka, která mnohým vrtá hlavou, a na kterou snad všichni hokejoví příznivci chtějí znát odpověď. Mnozí by ho chtěli vidět dál v NHL, jiní zase zpátky v Evropě. Americká fanynka patří do té první skupiny a prostřednictvím sociální sítě se ho pokusila ještě motivovat. Jak? Podívejte se v článku.

Madeline Sinclairová je mladá a krásná Američanka, která miluje hokej. Fandí sice Nashvillu, jelikož pochází z nedalekého Knoxvillu, který je od sídla Predators coby kamenem dohodil, ale má slabost i pro Jaromíra Jágra. Podle toho, co přidávala v předchozích dnech do svých tzv. instastories, ji trápí, že Jágr nehraje a jeho konec v NHL se pravděpodobně blíží.

 

17

GALERIE: Madeline Sinclarová, fanynka Jágra

Zdroj: Instagram

Madeline Sinclarová, fanynka Jágra

Hodnocení:

 

Fotkou, kterou přidala před několika hodinami, chce slavnou osmašedesátku ještě motivovat. Je na ní v sexy póze a ve dresu, ve kterém Jágr odehrál před dvěma lety utkání hvězd NHL, jenž se konalo právě v Nashvillu a Madeline na něm tak nemohla chybět. „Potřeboval něco něžného a křiklavého, sladkého a hrdého, ale něco natolik silného, že to zlomí srdce,“ napsala k fotce.

 

 

Jágr dál zůstává na seznamu zraněných hráčů a nehraje. Mnozí odborníci si myslí, že jeho dny v NHL jsou sečteny. Mohl by se tak v následujících dnech nebo týdnech vrátit do Evropy. To jsou však zatím jen nepotvrzené spekulace. Jen slavná osmašedesátka asi ví, co s ní bude dál.

lju TN.cz