Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 2. 2018
Tenis Roční výročí

Sexy Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Měli další rande k výročí!

Super Bowl
Zdroj: Profimedia / Twitter

Tenhle příběh začal přesně před rokem a není složité si toto výročí pamatovat. Sexy tenistka Eugenia Bouchardová šla na rande s jistým Johnem Goehrkem poté, co s ním prohrála sázku v rámci Super Bowlu v diskuzi na Twitteru. Dvojice se od té doby sešla hned několikrát a letošní finále zámořské NFL dokonce společně sledovala.

Bouchardová a odvážný John (jinak známý jako fanoušek z Twitteru) spolu byli přímo v ochozech U.S. Bank Stadium, kde se ve finále NFL utkal tým New England Patriots a Philadelphia Eagles. Druhý jmenovaný klub slavný Super Bowl vyhrál.

 

Bouchardová a John jedou na Super Bowl 2018
Zdroj: Twitter

 

Zajímavé je, že dvojici na Super Bowl pozvala sama NFL, která tak v podstatě zprostředkovala jejich další schůzku. A jak probíhala? John čekal na půvabnou Genie na letišti v Minneapolisu. Ještě před odjezdem na zápas stačil „internetový pár“ zajít na koncert a na večeři.

 

 

Genie i John fandili sice Patriotům, měli i jejich dresy. Nakonec se ale z jejich výhry radovat nemohli. Philadelphia vyhrála 41:33 a poprvé v historii tak ovládla Super Bowl. Kanadská tenistka a její fanoušek z Twitteru si to ale jistě i tak užili a rozhodně nešlo o jejich poslední schůzku.

lju TN.cz