Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 7. 2018
fotbal to je sen

Šestnáctiletý brankář Ondra je bez sebe! Míří do Manchesteru United

Ondřej Mastný
Zdroj: fcvysocinajihlava/twitter

Teprve šestnáctiletý brankář staršího dorostu FC Vysočina Ondřej Mastný míří do slavného Manchesteru United! V anglickém velkoklubu bude minimálně tři roky fotbalové růst v mládežnické akademii.

Tomu se říká plnit si fotbalový sen. Mastný zaujal skauty United, podstoupil potřebné testy a teď si může balit kufry.


"Jsem samozřejmě nadšený, je to splnění obrovského snu. Velké poděkování směřuje Fotbalové škole v Třebíči a Vysočině Jihlava, tyto fotbalové adresy mě vychovaly od prvních krůčků. Jsem na začátku cesty, vím, jak těžké to bude, ale moc se na následující měsíce a roky těším,“ řekl pro iSport.cz.

 


A kde vlastně talentovaný brankář skauty zaujal? Poradit si nechali od bývalého legendárního gólmana Luďka Mikloška, který má v agentuře Sport Invest na starosti mladé kluky.
 

"Zástupci Manchesteru se mě ptali na možný brankářský talent v tomto věku a Ondra byl jasnou volbou. Následně ho viděli v několika utkáních a potom obdržel pozvánku na turnaj v Severním Irsku,“ popsal Mikloško.

 

Šestnáctiletý Mastný se teď musí o svoji šanci poprat v mládežnických týmech a kdo ví, třeba jednou okusí i slavnou Premier League.

TN.cz