Publikováno 19. 8. 2017
první liga to se nevidí

Šest gólů v Ostravě! Velký obrat ale Baník nakonec ztratil

Baník Ostrava

Nový Baník baví! Pokud chcete vidět góly, jděte na zápas fotbalové Ostravy. Tým okolo Milana Baroše dokázal v domácím utkání s Teplicemi otočit skóre z 0:2 na 3:2, nakonec ale v nastavení přišel o dva body!

V posledním utkání dostala Ostrava pět gólů na Slovácku a ani tentokrát to směrem dozadu nefungovalo. Po půlhodině vedly Teplice už 2:0. Po poločasové přestávce ale Baník zapnul a během sedmi minut srovnal skóre. Potřetí rozjásal ochozy Tomáš Mičola, to už Ostrava vedla 3:2.

Pak ale přišel kolaps v nastavení. Baník neodbránil druhý roh v zápase, Fillo nasměroval míč do sítě a stanovil konečný výsledek 3:3.

Zlín doma splnil povinnost a porazil Karvinou 1:0. Jediný gól utkání dal Ekpai v průběhu druhé půle.

Poslední sobotní zápas 4. kola se hraje ve vršovickém Ďolíčku, kde v malém pražském derby hostí Bohemians Slavii.