Aktualizováno 8.1. 2017 10:52
NHL Hromadná šarvátka

Servalo se to jak v Čechově! Hit na hvězdu NHL i bitka v závěru VIDEO

Buffalo Sabres vs. Winnipeg Jets
Zdroj: Profimedia

Do NHL patří góly, krásný hokej, ale tvrdá hra a když na to přijde, tak i bitky. Všechno v jednom obstaral zápas Buffala s Winnipegem, který domácí vyhráli 4:3. Hvězdný Patrik Laine okusil, jaké je to v nepozornosti schytat pořádný hit od urostlého proti hráče. Poté se strhla hromadná bitka, podívejte se na video.

Hokejisté Buffala by se možná po zápase s Winnipegem uživili jako řezníci. Minimálně třiadvacetiletý obránce Jake McCabe, který doslova sejmul teprve osmnáctiletou naději Patrika Laineho. Ten ke všemu patří k oporám Jets a tak nebylo divu, že se za útok na něj jeho spoluhráči pomstí.

 

 

Poté, co McCabe Laineho na středu hřiště doslova vypnul jako televizi, začaly létat rukavice a hokejky, zkrátka následovala pěkná mela. Šarvátka, ve které se prali všichni, kteří byli zrovna na ledě, připomínala časy bitkařů z ruského Čechova.

 

 

Jenže to nebylo všechno, co se ve vypjatém utkání stalo. V samém konci, po závěrečném hvizdu, následovala další hromadná bitka. Jedním z hlavních aktérů byl gólman Sabers Robin Lehner, jemuž nejsou bitky zdaleka cizí, nebyla to jeho první v zámoří. Jeho vyzyvatelem byl Dustin Byfuglien.

 

 

Rozhodčí rozdali v tomto zápase celkem 36 trestných minut a kdo ví, jestli nebudou padat i dodatečné tresty. Každopádně mělo Buffalo důvod k radosti, porazilo Winnipeg 4:3.

 

lju TN.cz