Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 11. 2017
Sňatek Tajná akce

Superluxusní svatba Sereny za miliony: Uniklo několik fotek!

Serena Williams
Zdroj: Profimedia / instagram
Serena Williams

Už na začátku tohoto týdne prosákla ven informace o tom, že tenistka Serena Williamsová chystá svatbu s partnerem Alexisem Ohanianem, a že by měla být ve čtvrtek. A opravdu byla. Přijely na ní desítky známých tváří, celebrit a top sportovců z celého světa. Hned se o této radostné akci začalo mluvit, jako o svatbě roku.

Do dějiště svatby, tedy do amerického New Orleans, přiletěly hvězdy všech odvětví a z celého světa. Na seznamu hostů byla jména jako Beyonce, Kim Kardashian, Jay Z či Caroline Wozniacká. Dorazila pochopitelně i sestra Venus. Lidí bylo přítomno celkově zhruba 250.

 

17

GALERIE: Svatba Sereny Williamsové

Zdroj: Profimedia / instagram

Serena Williams

Hodnocení:

 

Mobilní telefony byly na akci zakázány. Fotografové měli přeci jen přístup blízko k akci. Konkrétně na místo, odkud vylézaly všechny ty známé tváře z vozů. Podařilo se také vyfotit obrovskou květinu pro nevěstu či svatební dort. Zatím se však nikde neobjevil snímek novomanželského páru.

 

Zahraniční média píší, že si přítomní mohli až do ranních hodin užívat pestré a bohaté hostiny. Každý si odnesl vedle úžasného zážitku také symbolickou tenisovou trofej se svým jménem. Snad až v dalších dnech vypluje na internet víc informací a fotek, než ty, které jsou dostupné několik hodin od sňatku.

 

 

Serena Williamsová prožívá možná nejúžasnější rok svého života. V lednu stihla vyhrát Australian Open a pak se s tenisem rozloučila. Vyšlo najevo, že poslední zápas v Melbourne hrála v prvním měsíci těhotenství. Prvního zářijového dne se totiž narodila holčička Alexis Olympia.

lju TN.cz