příprava skvělý start

Senzační výsledek! Plzeň dokázala otočit zápas a porazila Basilej!

Aleš Čermák
Aleš Čermák

Je to sice jen příprava, ale i tak ten výsledek zvoní! Lídr české fotbalové ligy Viktoria Plzeň změřila na soustředění ve Španělsku s FC Basilej a osmifinalistu Ligy mistrů porazil 2:1!

Západočeši sice o porvní půli prohrávali 0:1, ale po přestávce ukázali parádní obrat. Už po pár minutách dostal Bakoš příležitost kopat penaltu a byl úspěšný. Za dalších 7 minut přidal Aleš Čermák přízemní střelou druhý gól.

Za Basilej, kterou už za necelý měsíc čeká duel s Manchesterem City, nastoupil od začátku i český stoper Marek Suchý a gólman Tomáš Vaclík přišel na hřiště na posledních 20 minut.

Trenér Pavel Vrba dal prostor skoro celému kádru a plzeňský tým byl úspěšnému soupeři více než rovnocenným rivalem.

Viktoria Plzeň – FC Basel 2:1 (0:1)