Aktualizováno 26.10. 2016 23:04
video to byla paráda!

Senzace v Opavě: Plzeň končí, vyprodaná aréna slavila čtyřikrát!

Zdroj: Nova Sport

Vyprodáno na českém fotbale? To jsou v lize jen boje o první příčku a pražská derby. Ale právě vyprodaný stadion při osmifinále mezi domácím Slezský FK Opava a mistrovskou Plzní pomohl domácím k senzaci. Vítězství 4:2 vidělo nadšených 6784 diváků!

Slezský celek si nečekaným postupem do čtvrtfinále vyrovnal nejlepší pohárový výsledek v klubové historii, naopak hosté vypadli ještě o dvě kola dřív než v minulém ročníku.

Viktorii, která oproti nedělnímu ligovému šlágru se Spartou (1:0) nastoupila ve výrazně pozměněné sestavě, poslal do vedení ve 13. minutě Suchan. Domácí těsně před přestávkou vyrovnali zásluhou Janetzkého a v 68. minutě otočil skóre Jurečka. Sedm minut před koncem přidal ranou z poloviny hřiště třetí gól Žídek, na který sice odpověděl snížením Hejda, ale Jursa v nastavení rozhodl.