Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.7. 2016 12:25
legenda nákladná léčba

Léčba Schumachera je drahá!  Rodina udělá radikální krok!

Michael Schumacher
Zdroj: profimedia.cz
Michael Schumacher

Rodina Michaela Schumachera se dostává do finančních problémů. Legenda motorsportu sice vydělala během úspěšné kariéry miliardy, ale jeho léčba je extrémně náročná. Každý týden si vyžádá 2,5 milionu korun. A to je pro Schumiho rodinu moc. Proto se rozhodla k radikálnímu kroku, začala rozprodávat jezdcův majetek.

Schumacherovi za sedm titulů mistra světa a 91 vyhraných Grand Prix přistály na účtu peníze, o kterých si může nechat běžný smrtelník jen nechat zdát. V monopostu formule 1 vydělal miliardy. Ani ty ale rodině k pokrytí nákladné léčby nestačí.Stav legendárního německého pilota se totiž od tragické nehody z prosince 2013 prakticky nezlepšil. Dva a půl roku po nehodě v Alpách, kdy si na lyžích poranil mozek a od té chvíle zůstává na lůžku, proto dochází k nouzovému řešení.Už loni se rodina se zbavila luxusní rezidence v Norsku, jehož prodejem získala 2,5 milionu eur. V dubnu se objevila zpráva, že do dražby půjde monopost, na kterém se Schumacherovi podařilo poprvé v kariéře ve formuli 1 získat pódiové umístění. Teď chce manželka Corinna prodat další velkou lásku svého manžela- osmnáct let starý Mercedes E55.

Mercedes E55, který rodina Chumiho prodává
Zdroj: Twitter Mercedes E55, který rodina Chumiho prodává


Prodejem stříbrného "žihadla" mělo sice jít na léčebné náklady osm milionů, ale teď ho můžete koupit za tři miliony.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEČEKANÝ NÁVRAT: Tři roky po smrti synka potkala malou holčičku. Co slyšela, jí vyrazilo dech

ZDRCUJÍCÍ FOTO: Brenda z Beverly Hills ukázala fanouškům, jak ji změnila rakovina

 

pha TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.7. | 16:20 crazy-diver
42
No nevím, co léčí. Tady ani zázrak nepomůže. Můžou se mu starat o pohodlí a ...
26.7. | 14:02 pichav
-29
ANO VSEMOHOUCI !!!! JE HRAC !!! VETSI NEZ SUMI !!!! A SE VSEMI NAMI SI HRAJE ...
27.7. | 20:27 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
valim na vicka , bye bye ! ...
27.7. | 18:02 tomáš fuk
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tato léčba je uplně zbytečná sousedovo dcera měla něco podobného , doktoři je vycucaj z peněz a stejně to skončí že ho odpojej , když máte prachy tak vác vycucaj dnes je všechno jen o penězích akorát smrťák je poctivej.
27.7. | 12:20 allanaldik
11
Náhlasit nevhodný komentář
odpojte ho a nechte odejit ze sveta. takhle je to jen ziva mrtvola na hadickach a dratkach.
26.7. | 16:20 crazy-diver
42
Náhlasit nevhodný komentář
No nevím, co léčí. Tady ani zázrak nepomůže. Můžou se mu starat o pohodlí a rehabilitaci. To je všechno. Na to stačí dva-tři lidi na plný úvazek plus tam může docházet jednou za pár dní lékař. Bohužel, víc se asi dělat nedá. Co proboha stojí 2,5mega týdně?
26.7. | 14:28 Dany CZ
2
Náhlasit nevhodný komentář
Proč léčba stojí peníze? Bezcenné papírky? To znamená že život člověka má hodnotu v penězích? Jo jinak, tenhle cápek je už prakticky mrtvola. Takže nevím proč ho neodpojej a neužijou si život za ty prachy dokuď můžou i oni.
26.7. | 14:02 pichav
-29
Náhlasit nevhodný komentář
ANO VSEMOHOUCI !!!! JE HRAC !!! VETSI NEZ SUMI !!!! A SE VSEMI NAMI SI HRAJE !!!! A JESTE MU DAL DO CESTY TAKOVOU PEKNOU KOSTMANZELKU !!!! A NEJSPIS VSEMOHOUCI SUMIHO DRZI PRI ZAKLADNIM VNIMANI !!!! ZAKLADNIHO INSTINKTU !!!! ZE NEMUZE OJET !!!! TREBA TO MA ZA TO UJETI A DRZE PREDJIZDENI !!!! SMUTNE