Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 4. 2018
Nejde to jasný důvod

Rubens chtěl vidět Schumachera: Rodina to zamítla a toto je důvod!

Rubens Barrichello a Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia
Rubens Barrichello a Michael Schumacher

Bývalý parťák a velmi dobrý kamarád Michaela Schumachera Rubens Barrichello požádal rodinu o návštěvu stále na lůžku upoutaného bývalého závodníka. Příbuzní Schumachera to ale odmítli a mají pro to jasný důvod. Jak to Barrichellovi vysvětlili?

Jen pár dní zpátky Rubens Barrichello v televizním pořadu přiznal, že mu doktoři objevili nádor na krku, který musel být okamžitě chirurgicky odstraněn. Brazilský jezdec s italskými kořeny se ale z toho nejhoršího dostal a poté, co se vykurýroval, chtěl navštívit svého bývalého parťáka ze stáje Ferrari Michaela Schumachera, který je od roku 2013 upoután na lůžku.

 

 

"Když jsem se sám ocitl v únoru v nemocnici, říkal jsem si, že bych ho ještě velmi rád viděl, ale bohužel, nepodařilo se," vyprávěl Barrichello v rozhovoru pro brazilský portál globo.com. "Jeho rodina mi řekla, že by to ani jednomu nepřineslo nic dobrého," doplnil.

 

Rodina Michaela Schumachera zkrátka drží embargo. Žádné informace novinářům, ale ani kamarádům a známým. Nikdo neví, jak na tom vlastně sedminásobný mistr světa formule 1 je.

 

 

Schumacher zůstává od konce roku 2013 v umělém spánku po pádu na lyžích. Nehoda se mu stala na dovolené ve Francii. Měl by se stále nacházet na lůžku v rodinném sídle u Ženevy.

lju TN.cz