Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.8. 2016 19:58
961 dnů léčba velké legendy

Schumacher reaguje! Blízký přítel přinesl nové radostné zprávy

Michael Schumacher a Luca Di Montezemolo
Zdroj: Profimedia
Michael Schumacher a Luca Di Montezemolo

Fanoušci Michaela Schumachera jistě zpozorní! Přišla nová zpráva o léčbě legendy motoristického sportu. Přišel s ní samotný Luca di Montezemolo, blízký přítel německého pilota a bývalý šéf stáje Ferrari.

Sedmačtyřicetiletý Michael Schumacher podle Di Montezemola reaguje na léčbu a vnitřní síla mu prý pomáhá v zotavení. sdělil italský byznysmen, který pomalu svět formule 1 opustil a věnuje se leteckému průmyslu.

Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com

Přitom to byl on sám, kdo pomalu nad Schumacherem lámal hůl. "Je strašné Michaela takhle vidět. Snad někdy uslyšíme nějaké dobré zprávy," povzdechl si na konci roku 2015.

Brzy to bude 1000 dnů, kdy Michael Schumacher nešťastně upadl na lyžích a zmizel z očí. Po šesti měsících od tragického incidentu v Meribelu se sice probudil z kómatu, další zprávy o zlepšování zdraví dlouho nepřicházely.
Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com Michael Schumacher

Mezitím přišly i neradostné zprávy o tom, jak rodina postupně prodává majetek automobilového závodníka, neboť léčba ve vile u Ženevského jezera, která se změnila na malou kliniku pro jednoho pacienta, je neuvěřitelně nákladná.

Rodinu vyšla léčba již na 12 milionů eur. A částka bude určitě stoupat. O Schumachera se každý den stará doma v Glandu na břehu Ženevského jezera až 15 odborníků.
Mick Schumacher
Zdroj: profimedia.cz

Mezitím se Ferrari, jejíž ikonou Schumacher býval, snaží zapojit do hry Michaelova syna Micka. Zda se ale 17tiletému mladíkovi podaří dostat se na úroveň svého otce je nejisté.
 

ram TN.cz

Diskuze

16.8. | 22:26 Vojta Také
22
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby neměl majetek, už by nebyl. Druhá věc je, jestli by to pro něj i rodinu nebylo lepší.
16.8. | 20:42 champ1on
3
Náhlasit nevhodný komentář
Když odeberou pohlavní hormon člověku na suplementaci, tak to skončí odumřením mozkových buněk. Doktoři by asi potřebovali vysvětlit, že pohlavní hormon neslouží k sexu, ale jmenuje se tak z důvodu, že je jiný pro obě pohlaví.
16.8. | 20:41 champ1on
3
Náhlasit nevhodný komentář
Schumacher na tom nikdy nebude líp než zviřátko. I kdyby jeho žena utratila veškerý jeho majetek. Taková úmrtí se budou ještě stávat, protože lékaři nechápou, že i ležák v komatu potřebuje pohlavní hormnony.
16.8. | 19:57 pichav
-28
Náhlasit nevhodný komentář
MUSLIM ZE TO SUMACHROVI JESTE DOST MYSLI NA TO !!! ABY MU DOSLO !!! ZE HO VSEHOMOUCI MUZE VRATIT NA SVET TREBA PSEM !!! A JAKO CLOVEKU MU TO NEPRISLO DOBRE !!! BRAT JAKO PES DO HUBY KAZDEJ CAJK !!! BYT VERNY !!! ZVEDAT NOHU IKDYZ ZADNI PAK SI HO NEKDO SPLETE S HITLEREM ATD !!! TAK SE RADSI UZDRAVUJE