Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2017 10:18
fotbal ztraceno v překladu?

Schick teď nehraje, ale chtěl by víc peněz! Tak se musel omlouvat

Patrik Schick
Zdroj: Profimedia

Fanoušci římského AS ho po přestupu vítali už na letišti, protože věděli, že do klubu přichází nejen fotbalista za miliardu, ale hlavně obrovský talent světového formátu. Jenže Patrik Schick udělal po dlouho natahovaném přestupu hodně rozhovorů a v jednom z nich naznačil, že doufá, že by jednou přestoupil do většího klubu. Teď se za svá slova musel fanouškům AS omluvit.

Dlouho to vypadalo, že zamíří pod křídla Pavla Nedvěda to Juventusu, ale nakonec se druhý nejdražší fotbalista historie dohodl s římským AS.

 

Není divu, že po přestupu Patrikovi zvonil telefon s žádostmi o rozhovor od rána až do večera. V říjnovém magazínu Reportér pak došla řeč i na Schickovu budoucnost a jedenadvacetiletý útočník poznamenal, že doufá, že se za pár let posune někam ještě výš, kde bude logicky ještě líp placený.

 

Jenže právě tato slova se dostala až k vedení jeho současného chlebodárce. Podle italských médií měl už na toto téma hovořit i sportovní ředitel AS a na kobereček se český fotbalista kvůli svému vyjádření chystá i k trenérovi Eusebiovi Di Francescovi.

 

Patrik neváhal a na svém facebooku přispěchal s prohlášením, ve kterém se omluvil fanouškům a doslova uvedl: Nikdy jsem nepomyslel na odchod!

 

Kvůli zdravotním problémům však Schick zatím v dresu římského velkoklubu odehrál jen 15 minut. Fanoušci tak netrpělivě čekají, až opět naskočí do hry.

 

mm TN.cz