Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.8. 2017 20:51
nová prohlídka může hrát

Schick je zdravý, začne trénovat, zní ze Sampdorie. Získá ho Inter?

Patrick Schick
Zdroj: Profimedia

Zdravotní prohlídka Patrika Schicka dopadla dobře. Podle jejích výsledků je fotbalista zdravý a může trénovat. Pro italská média to uvedl klubový lékař Sampdorie, jejímž kmenovým hráčem Schick je.

Vyhlášená klinika v Miláně byla místem, kam se dnes upíraly zraky fotbalových fanoušků, ale i představitelů řady fotbalových celků. A to především Sampdorie Janov a klubů, které mají zájem o služby českého reprezentačního útočníka Patrika Schicka.
 

Jeho lékařská prohlídka dopadla dobře. "Jsme šťastní, protože testy potvrdily, že Patrik je úplně zdravý. Zítra začne trénovat," sděloval radostně stanici Sky Sport lékař Sampdorie Amedeo Baldari. Potíže se srdcem, které se před časem u fotbalisty ukázaly, byly prý dle něj způsobeny únavou z dlouhé sezóny.

Schick se tak může zapojit do tréninku Sampdorie Janov a současně neutichají spekulace, kam by mohly jeho fotbalové kroky zamířit dál. Podle italských médií je ve hře především Inter Milán, který chce za českého reprezentanta nabídnout částku přesahující třicet milionů eur, tedy skoro 800 milionů korun. Ve hře ale má být třeba i Monako či Tottenham, případně dokonce znovu i Juventus, kam už měl v minulých týdnech Schick nakročeno.

msl TN.cz