Aktualizováno 13.11. 2018 07:57
nba noc v nba

Satoranský trefil trojku, ukončil půst a Wizards nabírají vítězný směr

Tomáš Satoranský

Basketbalisté Washingtonu možná už nabírají správný směr a po triumfu v zápase s Orlandem zapsali poprvé v sezoně druhé vítězství v sezoně. A tentokrát zanechal výraznější stopu na hřišti i Tomáš Satoranský.

Český univerzál ukončil sérii tří zápasů, kdy vyšel střelecky naprázdno a tentokrát zaznamenal 7 bodů včetně jedné trojky, přidal jednu asistenci i doskok a na hřišti strávil přes 12 minut. Co bylo ale podstatné, při jeho účasti na hřišti Wizadrs byli 9 bodů v plusu.

Vítězstvím 117:109 nad Orlandem se Washington odpoutal ze spodních příček tabulky a má na svém kontě má nyní 4 výhry a 9 proher.

Philadelphia sice dál čeká na Jimmyho Butlera, ale i bez své nové posily vyhrála na palubovce Miami 124:114.

To Golden State padli na hřišti LA Clippers 116:121 po prodloužení, možná i proto, že Warriors chyběl zraněný Stephen Curry.