Publikováno 26. 11. 2017
NBA Basketbalová noc

Satoranský měl proti Portlandu 4 body. Washington však prohrál!

Tomáš Satoranský

Zraněný kapitán John Wall chyběl a Washington podlehl Portlandu 105:108. Čtrnáct minut strávil na palubovce také Tomáš Satoranský. Jediný český zástupce v NBA měl čtyři body, tři doskoky a čtyři asistence.

Byl to napínavý zápas a Wizards se drželi s Portlandem krok i bez zraněné hvězdy Johna Walla, který by měl být mimo sestavu nejméně dva týdny.

Washington vedl ještě devět minut před koncem základní hrací doby o sedmnáct bodů. Trail Blazers se do vedení dostali zase až 21 sekund před závěrem utkání. I proto, že washingtonský Beal následně minul, Wizards prohráli 105:108.

Tomáš Satoranský odehrál 14 minut, během kterých nastřílel čtyři body, měl tři doskoky a čtyři asistence. Ze svého týmu měl k tomu ještě nejlepší statistiku v plus mínus bodech (+16).