Publikováno 7. 11. 2018
nba už je to deprese

Satoranský bez bodu, na hřišti jen chvilku, Washington zase prohrál

Tomáš Satoranský

Basketbalisté Washingtonu jsou dál ve velké krizi. Na palubovce Dallasu prohráli 100:119 a zapsali už osmou prohru v sezoně a nedařilo se ani Tomášovi Satoranskému. Ten vyšel bodově naprázdno.

Český univerzál strávil dostal šanci sice jen necelých 6 minut, ale připsal si na konto 8 záporných bodů při účasti na hřišti.

Washington vedl v zápase jen několik sekund v první čtvrtině a většinou jen marně zkoušel dotahovat skóre. Hráčem zápasu se stal Luka Dončič, který zaznamenal 23 bodů a přidal 6 doskoků.

Dallas byl výhrou nad Washingtonem zastavil těžkou sérii porážek a poskočil v tabulce nad svého rivala.

Báječnou sezonu si užívá Portland, který doma zničil ambiciozní Milwaukee a na kontě má už 8 vítězství.

Charlotte – Atlanta 113:102
Dallas – Washington 119:100
Phoenix – Brooklyn 82:104
Portland – Milwaukee 118:103