Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 5. 2017
video to je borec

Boxer Joshua našel přemožitele! Dostal ho 18letý hoch. I bez rukavic

Anthony Joshua a Luke Lenihan
Zdroj: instagram / youtube

Anthony Joshua se už pár týdnů veze na vlně slávy, když zdolal Vladimira Klička a stal se světovým šampiónem. Sotva bitva skončila, už se začalo mluvit o tom, proti komu se v ringu postaví příště. Jenže britský mladík našel přemožitele ještě dřív, než k nějakému dalšímu souboji vůbec došlo...

A co víc, Anthony Joshua není zdaleka prvním silákem, kterého si Luke Lenihan vzal do parády. Zkušenost s ním už mají třeba i Conor McGregor nebo Floyd Mayweather. Je tedy vidět, že se tenhle kluk specializuje i na opravdu těžké váhy.
 

Ale nenechte se mýlit. Kdyby se s nimi postavil do ringu či oktagonu, nejspíš by ten zápas neměl dlouhého trvání a Luke by skončil na lopatkách. Jenže ve svém prostředí je králem. Je totiž kouzelník.
 

K tomu aby dostal Joshuu do kolen mu tak stačila pouhá desetilibrová bankovka. Lenihan vyzval Joshuu, aby ji podepsal. Pak si bankovku vzal do ruky a před zraky všech přihlížejících ji svíral a třel v ruce.

Když pak desetilibrovku Joshuovi podal, boxer na ni pohlédl a okamžitě propukl v nechápavý smích. Na místě, kde totiž normálně je portrét královny Alžběty, se totiž skvěl Joshuův obličej. "Jak to, sakra?!" volal nevěřícně světový šampión. Teď má každopádně o čem přemýšlet a Luke Lenihan získal opět trochu víc na popularitě. Koho dostane příště?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Odveta? Joshua se letos může znovu střetnout s Kličkem. A brzy!
 

msl TN.cz