Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.2. 2017 18:44
UFC Utahovali si něj

Šampion Bisping terčem vtípku: Vyzyvatel vybírá na jeho léčebné výlohy

Michael Bisping
Zdroj: Profimedia

Michael Bisping je znám svým ostrým britským smyslem pro humor. Ve slovních přestřelkách má tak často navrch a v této branži patří mezi nejlepší. Jenže tentokrát okusil, jaké je to být na druhé straně barikády. Jeho budoucí vyzyvatel si totiž pro něj připravil parádní kousek!

Dosud není potvrzené datum, ale obecně se očekává, že dalším vyzyvatelem o titul ve střední váze bude kubánský olympionik, Yoel Romero. Yoel patří mezi starou školu a místo silných slov, za sebe raději nechá mluvit své svaly. I proto v UFC ještě neprohrál a má 8 vítězství řadě. Statistika je o to působivější, jelikož 6 z nich skončilo knokautem.

 

A jelikož si Yoel uvědomuje svou sílu, tak předpovídá, že výsledek zápasu dopadne v jeho prospěch. I proto se rozhodl pro velmi originální krok, jak si ze šampiona udělat legraci. Na stránce Gofundme spustil projekt "Léčebné výlohy Michela Bispinga," aby lidé mohli nějakou částku přispět.

 

Pro ty co nejsou v obraze, nechybí ani trefný popisek: "Toto je Mike. Bude potřebovat peníze na to, aby přežil, až se spolu potkáme v oktagonu někdy v květnu. … Jsem přesvědčený, že po zápase se mnou bude potřebovat peníze, aby mohl přestavět jeho život, má také rodinu a proto jsem velmi znepokojený. Prosím pomozte jakýmkoliv způsobem. Všechny příspěvky budou použity na léčebné prostředky a večírek na oslavu odchodu do důchodu. Děkuji za váš čas."

 

A Yoel slaví úspěch. Za necelé dva dny se již stihlo vybrat více než 7000 Kč a do květnu zbývá spousta času. Michael se tak již nyní připravuje, jak to svému soupeři vrátí. Již delší dobu označuje Romera za „podvodníka“, co používá špinavé praktiky, ale po tomto výstřelku se můžeme těšit na silnější kalibr.

 

Lukáš Zduba TN.cz