Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 1. 2018
Cyklista Mnozí netušili

Saganovo tajemství odhaleno: Co před okolím dlouho skrýval? FOTO

Peter Sagan
Zdroj: Profimedia

Jste fanoušci Petera Sagana? A znáte ho opravdu dobře? To si dodnes mnozí také mysleli, přitom netušili, že trojnásobný mistr světa v silniční cyklistice něco skrývá. Až dnes se na sociálních sítích objevila fotka, která tajemství odhalila.

Pokud by v zábavném pořadu Co na to Češi padla otázka: „Kdo je podle vás nejznámější slovenský sportovec současnosti?“ mnozí by asi odpověděli „cyklista Peter Sagan“. Je to opravdu sportovní fenomén. Nejlepšího sportovce Slovenska roku 2017 v rodné zemi zbožňují. A nejen tam. Málokdo však tušil, co Sagan skrývá. Řeč je o jeho tetování.

 

Peter Sagan
Zdroj: facebook

 

Tetování se objevilo na veřejnosti až dnes. Je zachyceno na fotce, která koluje sociálními sítěmi. Pořízena byla po závodě Tour Down Under v Austrálii. Na vytetovaném obrázku můžeme poznat podobiznu samotného Sagana, který je vyobrazen, jako Joker (záporná komiksová postavička). Pod ním je nápis: "Why so serious?" což v překladu znamená "Proč tak vážně?".

 

 

Jedná se o nové, nebo novější tetování, o kterém neměli mnozí žádné tušení. Překvapilo i slovenské novináře, kteří o něm teď informují fanoušky. Už dříve však Peter Sagan ukázal tetování na svém levém rameni.

lju TN.cz