Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2015 17:10
galerie vzácný host

S úsměvem a manželkou. Nezdar Plzně viděl i nemocný Čišovský

Marián Čišovský s manželkou Martinou
Zdroj: Profimedia
Marián Čišovský s manželkou Martinou

Zklamání z vypadnutí s Tel Avivem muselo včera večer vstřebávat jedenáct tisíc plzeňských fanoušků přítomných ve Štruncových sadech. A mezi nimi i jeden vzácný host. Na utkání totiž nechyběl ani obránce Marián Čišovský, který statečně bojuje s vážnou nemocí.

Na rtech měl úsměv, vedle sebe manželku Martinu, která ho celou dobu držela za ruku. Společně s ní se přišel Marián Čišovský podívat na odvetu třetího předkola Ligy mistrů proti Maccabi Tel Aviv. Západočeši první utkání vyhráli v Izraeli 2:1 a v Doosan Areně měli potvrdit postup.

 

Zaplněné tribuny však v závěru zápasu zůstaly jako opařené. Plzeňští prohráli 0:2 a čeká je jen boj o postup do základních skupin Evropské ligy. Pro plzeňské fotbalisty, kteří byli na hřišti, či alespoň na lavičce náhradníků, velká starost. Když si ale vzpomenou na svého kamaráda, který je přišel podpořit, musí si uvědomit, že jde stále "jen" o fotbal.

 

To  vás dostane! Nemocný Čišovský slavil s Plzní a řval jako lev. Čtěte ZDE!

 

Na rozdíl od mistrovských oslav, které si Marián Čišovský před časem přišel vychutnat až na pódium umístěné na hřišti, byl na pětatřicetiletého fotbalistu lepší pohled. Nezdál se tolik vyčerpaný, usmíval se.

 

17

Galerie: Marián Čišovský v Plzni či na Švancarově rozlučce

Zdroj: Profimedia

Marián Čišovský při oslavách titulu 4

Hodnocení:

 

Přesto stále on i jeho nejbližší prožívá nejtěžší boj v životě. Soupeří s ALS, amyotrofickou laterální sklerózou, na kterou zatím vědci nenalezli lék. Všichni Mariánovi přejí hodně sil...
 

TN.cz