Aktualizováno 6.1. 2017 12:32
Hokej Legenda legendám

S Ivanem Hlinkou na prsou! Hokejové kluby uctí legendu

Ivan Hlinka
Zdroj: Profimedia

Byl to bouřlivák, kterého však lidé milovali. Bývalý hokejový reprezentant a neméně úspěšný trenér Ivan Hlinka zemřel 16. srpna 2004 při autonehodě. Nikdy se ovšem na něj nezapomnělo a vzpomínat se bude na velkou českou legendu i teď a hromadně. Hokejové kluby v české republice navléknou dresy s jeho podobiznou na hrudi.

Tři nejvyšší české hokejové soutěže budou zahaleny legendárním Ivanem Hlinkou, kluby v nich totiž nastoupí s jeho podobiznou na hrudi. Některé týmy už zveřejnily, jak speciální trikoty budou vypadat.

 

Dresy s Ivanem Hlinkou
Zdroj: Klubové weby

 

Týmy v extralize nastoupí v těchto dresech ve 45. kole, prvoligové celky v nich odehrají 46. kolo a druholigové se v nich představí v rámci 37. kola. A co s dresy bude po závěrečném hvizdu? Půjdou do aukce a tak je budete moci získat i vy.

 

 

Je to ojedinělá netradiční akce a projekt, do kterého se zapojí všechny přední hokejové kluby v České republice. Vše je spojeno s 50. výročím od chvíle, kdy Ivan Hlinka poprvé vstoupil na extraligový led a svým pověstným stylem se rozjel za velkolepou kariérou.

 

Více se dozvíte na webu: www.legendapomaha.cz

 

lju TN.cz