Publikováno 27. 4. 2018
nhl 2. kolo play off

Rytíři z Vegas si naporcovali San Jose! Na sedm kousků

Hokejisté Las Vegas

Hokejisté Las Vegas si v úvodním zápase druhého kola play off pěkně zastříleli. Svého soupeře ze San Jose totiž rozstříleli 7:0 a během zápasu mu nepovolili prakticky nic. Ve druhém zápase otočil Pittsburgh utkání ve Washingtonu, kde nakonec zvítězil 3:2.

Hokejisté Pittsburghu obrátili úvodní zápas druhého kola play off NHL ve Washingtonu z 0:2 na 3:2. Třemi body se na triumfu úřadujících šampionů podílel nejproduktivnější hráč vyřazovacích bojů Jake Guentzel.

Sestřih ze zápasu Las Vegas - San Jose VIDEO:

Souboj mezi Vegas a San Jose svedl proti sobě dosud neporažené týmy. O prodloužení vítězné série rozhodli Golden Knights už v první třetině, kterou ovládli 4:0. První tři branky Vegas padly v rozmezí 91 vteřin. Za nevadský celek se prosadilo sedm různých střelců, Reilly Smith třikrát asistoval. Naopak útočník Sharks Tomáš Hertl poprvé v tomto play off vyšel bodově naprázdno.