Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 9. 2017
konflikt nezdravá atmosféra

Rvačka v kabině fotbalové Sparty? Odnést to měla jedna z posil!

Rio Mavuba
Zdroj: Profimedia
Sparťanský fotbalista Rio Mavuba (vpravo)

V kabině fotbalové Sparty to zřejmě docela vře. Dosavadní průběh sezóny neodpovídá očekávání, které plynulo z mohutného posilování. A ideální vztahy dost možná nejsou ani mezi fotbalisty. Ven už dokonce prosákly informace o tom, že v kabině Letenských mělo dojít ke rvačce.

A nešlo prý jen o jeden konflikt. Jako první se měli nepohodnout Lukáš Vácha, který už nyní hostuje v Liberci, s Georgesem Mandjeckem.
 

Jenže tím to neskončilo. Podle webu expres.cz totiž došlo k dalšímu incidentu. Tentokrát měli být v hlavních rolích stoper David Hovorka a další z letních zahraničních posil Rio Mavuba. Konflikt potvrdil dokonce i Horst Siegl, bývalý sparťanský útočník a legenda Pražanů. „Říkalo se o tom, že tam bylo nějaké pošťuchování Hovorky s Mavubou,“ přiznal Siegl.
 

Zdravá atmosféra ale není ani mezi fanoušky. Ti dali najevo nejednotnost ve víkendovém ligovém utkání proti Karviné, kdy kotel na Letné svému celku nefandil, a dokonce vyslal směrem ke klubovému vedení hanlivé vzkazy.
 

Jak se nepokoje na Letné promítnou do dalšího průběhu sezóny, se může ukázat už o víkendu, kdy Spartu čeká důležité derby na Slavii.

 

TN.cz