Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 7. 2017
Láska Modré z nebe

Růžička se plácl přes kapsu: Své Marii nadělil drahé dárky! FOTO

Vladimír Růžička a manželka Marie
Zdroj: facebook
Vladimír Růžička a manželka Marie

Manželka Vladimíra Růžičky Marie oslavila narozeniny ve velkém stylu. Radost jí udělala hora dárků, které od hokejového trenéra dostala. A že se vítěz z Nagana pořádně plácl přes kapsu, o tom se můžete přesvědčit na fotografii v tomto článku. Nechyběly šperky, kabelka či křišťálové srdce.

Před třemi týdny se vzali, už před tím oznámili radostnou zprávu - Marie čeká dítě. Budoucí maminka teď ke všemu slavila své narozeniny.

 

 

"Musím moc poděkovat svému manželovi za vše. Nejen, že je úžasnej, nejlepší a láska moje největší. Je pozornej jako vždy. Asi jsme byly moc hodný holky. Milujeme tě lásko naše," okomentovala Marie fotku s dárky, kterou si můžete prohlédnout níže...

 

Dárky, které Růžička koupil Marii
Zdroj: facebook Dárky, které Růžička koupil Marii

 

Marie si potrpí na světoznámé značky. Stejně, jako každá žena, i ona má ráda květiny a tak dostala hned puget růží. K ním kabelku, šperky či křišťálové srdce. Narozeniny za deseti tisíce se paní Růžičkové moc líbily.

TN.cz

Diskuze

1.7. | 19:20 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
och, achich ouvej !...jsem naprosto unešen !...to jsou dary hodne hrdiny z nagana !...je to páreček snů, o tom žádná !...tak je to spravne, tak to ma byt !...
1.7. | 18:15 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím, že jste článkem potěšili oba příznivce této dvojice. Vláďů i Marušku.