Publikováno 2. 12. 2017
Fotbal 1. fotbalová liga

VIDEO z útrob Edenu: "Zk**vysynu, kde jsi?" řval Baroš na sudího!

Zdroj: TN.cz

Už včera se hrálo 16. kolo HET ligy. Hned po něm se mluvilo o tom, že útočník Baníku Milan Baroš po utkání na Slavii poslal při odchodu do kabin pár ostrých slov na adresu rozhodčích. Byl naštvaný, že po faulu na něj v 85. minutě nebyla nařízena jasná penalta. Štáb televize Nova jako jediný natočil to, co se v Edenu po prohře Baníku 1:2 dělo.

Hodně se o tom psalo, ale nikdo neviděl, jak to v útrobách stadionu v Edenu opravdu bylo. Při odchodu do šaten byl pořádně naštvaný Milan Baroš. Rozhodčí mu totiž v 85. minutě nepískl penaltu. Přitom ho Jakub Jugas zřetelně fauloval.

Milan Baroš byl z výkonu rozhodčích zkrátka pořádně rozzuřený. „Hajzl jeden p*čo. Zk**rvy syn! Jsem zvědavej, jestli teď budete čtyři dny psát o tom, že je to zasloužené,“ řval na novináře Baroš. „Kde je ten Jílek zk**venej? Do p*če,“ pokračoval při odchodu do útrob stadionu někdejší útočník Liverpoolu, Aston Villy či Lyonu.

K novinářům pak promluvil záložník Baníku Robert Hrubý, kterého se jeden z přítomných redaktorů ptal, jestli se po tom všem těší do kabiny. „No, tak chce. Budu tam muset. Nic s tím neudělám,“ říkal Hrubý. „Když se prohraje, každý se uzavře do sebe a zpytuje svědomí. Říká si, co mohl udělat lépe. Spíše si to zhodnotíme až další týden,“ dodal.