Publikováno 8. 6. 2017
NHL Vychytralý plán

Rozvod, pak podepsání smlouvy: Radulov se bál, že ho ex oškube!

Alexander Radulov
Zdroj: Profimedia
Alexander Radulov

Vychytralý Alexander Radulov? Možná. Ruský hokejista čekal s podepsáním nové smlouvy NHL. Tu nabyje v platnost až poté, co se rozvedl se svou ženou. Podle zahraničních médií se obával, že by se jeho ex dožadovala části platu z jeho nového kontraktu.

Má pod čepicí, lépe řečeno pod helmou. Hokejový útočník Alexander Radulov měl sezení s vedením Montreal Canadiens, aby se dohodl na nové smlouvě. "Počkejte," oznámil majitelům klubu a důvod je prostý. Oficiálně oznámil, že chce nejdříve vyřešit své soukromé problémy - s rozvodem.

 

Alexander Radulov s bývalou manželkou
Zdroj: facebook Alexander Radulov s bývalou manželkou
 


Podle některých zahraničních médií má jeho rozhodnutí hlubší kořeny. Pokud by podepsal před rozvodem, mohla by jeho manželka chtít část platu z jeho nového kontraktu. Tomu chtěl Radulov zabránit právě tím, že podepíše, až bude svobodný muž.

 


Teď už nic nebraní tomu, aby v NHL dál pokračoval. "Alexander Radulov je rozvedený," uvádí web 25stanley.com, podle kterého o kontraktu jedná. V uplynulé sezoně si vydělal ruský hokejista 5,75 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 134 milionů korun. Teď od Habs prý čeká navýšení, což je právě předmětem jednání.

lju TN.cz