Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 2. 2018
Tenistka Strašné období

Rozvod a teď ještě vězení? Bývalé tenisové hvězdě se hroutí svět!

Arantxa Sánchezová Vicariová
Zdroj: Profimedia

Měla úspěchy, slávu a žila si na vysoké noze. Časy se ale mění a to v případě Arantxy Sánchezové Vicariové rapidně k horšímu. Bývalá tenisová hvězda se rozvádí a do toho jí hrozí vězení. Se svým stále ještě bývalým manželem totiž dluží lucemburské bance sedm a půl milionu eur.

Během své kariéry si přišla na sedmnáct milionů dolarů, což je v přepočtu nějakých 351 milionů korun. I tak má údajně velké finanční problémy, kvůli kterým jí hrozí trest odnětí svobody. Uvádí to web tennisworldusa.org.

 

Arantxa Sánchezová Vicariová a její manžel (se kterým se bude rozvádět) Josep Santacana dluží bance v Lucembursku 7,5 milionů eur (přes 190 milionů korun). Teď je manželský pár obviněn z podvodu a jediné, co mu zbývá, aby za mříže nešel, je to, že dluh splatí.

 

 

Zástupci banky uvedli, že se manželé dopustili podvodu, jelikož prý mají dostatek financí na to, aby dluh splatili. Obvinění padlo už před osmi lety, ale tehdy se mu známá tenistka a její manžel vyhnuli tak, že se přestěhovali do Miami.

 

Vicariová, která vyhrála celkem čtyři grandslamy, je členkou Mezinárodní síně slávy a v roce 1995 byla i na postu světové jedničky, teď řeší i rozvodové řízení a také to, jak soud rozhodne o tom, kdo z manželů dostane do péče jejich děti.

lju TN.cz