Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 10. 2017
UFC Galavečer

Rozruch kolem McGregora: Přerušili kvůli němu zápas! VIDEO

Conor McGregor
Zdroj: ČTK
Conor McGregor

Mysleli jste si, že o McGregorovi chvíli neuslyšíme? Tak to jste se spletli. Král současného MMA poctil svou přítomností včerejší UFC galavečer v Polsku, aby podpořil svého týmového kolegu, Artema Lobova. Jeho návštěva se ovšem neobešla bez menšího humbuku a ani její konec nebyl podle představ hvězdného Ira!

Artem Lobov narazil v polském Gdaňsku na Andreho Filliho, se kterým se potkal v show The Ultimate Fighter. Vyhecovaný zápas borců nabízel skvělou podívanou. Svého týmového kolegu a kamaráda, tak přiletěl osobně podpořit sám Conor McGregor.

 

Lobov tahal po celou dobu za kratší provaz, čímž Filli dokázal svůj progres, na kterém pracoval. To se ovšem zákonitě nelíbilo McGregorovi a i přesto, že nebyl oficiálně v rohu Artema, tak se do zápasu snažil značně zasahovat a kolem oktagonu kroužil jako hladový vlk.

 

 

McGregorova iniciativa podpořit svého parťáka a na druhou stranu rozhodit jeho soupeře došla až do té míry, že rozhodčí v druhém kole na chvíli přerušil zápas a poprosil McGregora, ať se uklidní a v klidu sleduje zápas. Jeho postava i přes tuto výzvu byla stále ve středu kamer a Conor zápas značně prožíval.

 

Menší skandál způsobila i slova, jež používal McGregor na stranu Filliho. Uvidíme, zda i to bude mít nějaký dopad v budoucnu. Jedno je jasné - že těmito výroky si nové fanoušky rozhodně nezískal.

Lukáš Zduba TN.cz