Publikováno 3. 7. 2017
rozhovor dlouholetá tenistka

Nejkrásnější turnaj, říká Koukalová o Wimbledonu. Jaké má favoritky?

Zdroj: TV Nova

Čtrnáctinásobná účastnice tenisového Wimbledonu se pro letošní ročník stala významnou posilou týmu Nova Sport. Z letošního klání doprovodí svým komentářem hned několik utkání. Ještě než vše vypuklo, poskytla nám zajímavý rozhovor.

"Mám krásné vzpomínky. Pro mě to byl nejkrásnější turnaj, jaký jsem kdy odehrála," přiznává svůj blízký vztah k třetímu grandslamu sezóny Koukalová, která vyzdvihla i velkou tradici londýnského turnaje.
 

Před sedmi lety došla ve Wimbledonu do čtvrtého kola, letos by podle odhadů bookmakerů mohla Češka dokonce vyhrát. "Mám tři největší favoritky na vítězství, Petru Kvitovou, Karolínu Plíškovou a Venus Williamsovou," prozrazuje Koukalová. "Viděli jsme ale překvapivou vítězku na Roland Garros, kde vyhrála Jelena Ostapenková," připomíná bývalá tenistka, že turnaj může vyhrát prakticky kdokoliv.

Koukalová ale promluvila i o Bělorusce Azarenkové, která se na okruh vrací po těhotenství, a o dalších zajímavých tématech.
 

Legendární Wimbledon sledujte od 3. července exkluzivně na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Můžete je sledovat u více než 60 operátorů a na Voyo. Zatím nedošlo k dohodě s O2, se kterými stále jednáme. V tuto chvíli není jasné, zda budou stanice Nova Sport po 4. červenci dostupné i zákazníkům O2 TV. Přehled operátorů, kteří nabízejí stanice Nova Sport, najdete zde, nebo volejte 800 770 770.

TN.cz