Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2017 11:01
Atletika Po hrozivém pádu

Rosolovou "ozdobili" krunýřem. Řekla, čeho se hned bála nejvíce!

Denisa Rosolová
Zdroj: facebook

Už včera poslala po děsivém pádu Denisa Rosolová vzkaz na sociální sítě o tom, že je v pořádku. Dnes už mluvila i na kameru a tak mohli všichni vidět, jak po tom všem vypadá. Zároveň i popsala, jak se cítí, jaké měla při a po pádu pocity a čeho se v prvních okamžicích bála nejvíce.

Denisa Rosolová je po ošklivém pádu v rozběhu na 400 metrů na halovém mistrovství Evropy v atletice v pořádku. Vyšetření v bělehradské nemocnici neodhalilo žádné vážnější zranění. Z nemocnice byla už včera propuštěna do domácího ošetřování. "Dnes se začaly ozývat bolístky. Koleno, rameno. Ale věřím, že to bude v pořádku," říká česká atletka. "Bála jsem se hlavně o žebra, protože jsem se nemohla nadechnout," přiznala.

 

 

"Začala jsem vnímat asi po patnácti minutách v nemocnici. Pamatuji si jen na útržky. Věděla jsem, že budu první u toho mantinelu, nakonec jsem byla první v něm," dodala k celé nehodě.

 

 

Toto vzkázala fanouškům už včera: "Děkuji všem za zprávy a za energii co mi posíláte! Bohužel 400m v hale je kontaktní sport. Nic se neděje venku budu mít svou dráhu....věřím, že mi tam nikdo nespadne a překážet budou jen ty překážky. PS: jsem v pořádku! Jen mě bolí hlava, krk, zebra, pravá půlka mého těla je sedřena, na čele mam bouli. To vše je ale maličkost! Důležité je, že není nic zlomené a můžu dá se říct normálně fungovat (chodit). Tak držte naším sportovcům pěsti dál, ať jim to brzy cinkne!".

 

 

 

 

lju TN.cz