Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 1. 2018
Atletka Potřebuje radu

Rosolová v krizi: Rostou jí prsa, nemůže sehnat podprsenku! FOTO

Denisa Rosolová
Zdroj: Profimedia

Denisa Rosolová si užívá atletického důchodu. Navíc si užívá těhotenství a tak má doma spoustu času na různé aktivity, kterým se během své sportovní kariéry nemohla věnovat. Jenže toho volného času má někdy až moc a tak z nudy zaplňuje své sociální sítě. Teď na svém Instagramu řešila velikost prsou a to, že v souvislosti s ní nemůže sehnat odpovídající velikost podprsenky. Poradíte jí?

Její přítel Adam Sebastian Helcelet je aktuálně mimo domov. Má totiž atletické soustředění na Kanárských ostrovech. A tak je Denisa sama doma a užívá si klidu a těhotenství. Během dlouhé chvíle zapojila do svého nenaplněného programu i fanoušky na sociální síti:

 

Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram

 

Nejen podprsenky už Denise nejsou. Také přes své bříško už nepřetáhne oblíbená trička. „Když si vezmeš triko, které jsi před tím nosila běžně,“ napsala Rosolová k fotce, na kterém je to celé pěkně vidět.

 

Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram

 

Na fotce výše jste měli možnost porovnat, jak vypadala Denisa před tím, než byla těhotná, a jak vypadá dnes. 

 

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Zdroj: Profimedia

 

Na začátku listopadu požádal Adam Sebastian Helcelet Denisu Rosolovou o ruku. Snad každý (nejen) sportovní fanoušek ví, že to bylo velmi romantické. Žádost o ruku totiž proběhla během přímého přenosu na vyhlášení ankety Atleta roku.

lju TN.cz