Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 3. 2018
benefice poslední zápas

Rosický zve na Letnou hvězdné spoluhráče. Loučení už má datum!

Tomáš Rosický
Zdroj: Profimedia
Tomáš Rosický

Vždy se snažil dělat fotbalem radost, loni ale oznámil loučení. Tomáš Rosický při oznamování konce kariéry naznačil, že by rád uspořádal i velkou rozlučku. A ta už začíná mít konkrétnější obrysy. Jasný je datum i to, kdo by na ní měl hrát.

Zápas má pevně stanovené datum na sobotu 9. června, dějištěm akce bude stadion Sparty na Letné. Přesný čas výkopu bude určen v následujících týdnech, stejně tak budou postupně zveřejňovány veškeré další informace včetně systému prodeje vstupenek či doprovodných aktivit.


„Tomáš Rosický si přeje, aby měl duel také charitativní přesah, a to bude na sto procent splněno. Čeká nás velké množství práce, na kterou se ale moc těšíme. Dosavadní jednání s partnery či spolupracujícími organizacemi potvrdila naše očekávání v tom smyslu, že Tomáš je osobností vysoce překračující sportovní rámec. Pevně věříme, že tento červnový den se pro všechny české sportovní příznivce stane nezapomenutelným,“ dodal Křivda.


V samotném zápase se proti sobě postaví Tomášovi spoluhráči z reprezentace proti mezinárodním hvězdám světového fotbalu.


„Neskutečně mě těší, jak pozitivní reakce na tuto akci dostávám. Oslovil jsem spoustu spoluhráčů z různých etap své kariéry a mohu fanouškům slíbit, že na Letné se dočkají skvělých fotbalistů. V průběhu dubna oznámíme další informace. Už teď se moc těším a děkuji všem, kteří se do této akce od začátku zapojili,“
zakončil základní informace Tomáš Rosický.


Je tedy zřejmé, že se na trávníku fotbalové Sparty opěr vedle sebe postaví Rosický třeba s Janem Kollerem, Patrikem Bergerem, Petrem Čechem nebo Pavlem Nedvědem.
Z ciziny by mohli přijet Mesut Özil, Jens Lehmann, ale třeba i Thierry Henry, Cesc Fabregas či Theo Walcott.

ram TN.cz