Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.1. 2016 16:05
je v pořádku konečně

Rosický už zase hraje! Nastoupí v nedělním derby proti Chelsea?

Tomas Rosicky
Zdroj: Twitter

Po dlouhých 225 dnech se český reprezentant Tomáš Rosický dostal na trávník. Za juniorku Arsenalu odehrál poločas proti Swansea a prezentoval se jednou nebezpečnou střelou. Naposledy hrál 12. června 2015 za českou reprezentaci kvalifikačním duelu o EURO 2016 na Islandu. Poté laboroval se zraněným kolenem a dokonce musel podstoupit i operaci.

Český reprezentační kapitán Tomáš Rosický se po dlouhém zotavování ze zranění kolene vrátil na fotbalové trávníky a zvládl odehrát jeden poločas v dresu juniorky Arsenalu v utkání proti Swansea.
 

 


 

Rosický o sobě dal vědět už v 11. minutě zápasu, kdy svým typickým způsobem vyvezl míč a založil ofenzivní akci Arsenalu, která však ke vstřelení gólu nevedla. O sedm minut později se prosadil výrazněji. Jeden ze spoluhráčů ho vybídl ke střele halfvolejem a nebezpečný pokus českého hráče skončil nad břevnem.

 

Po prvním poločase byla jeho mise u juniorů Arsenalu u konce. V plánu totiž bylo, že proti Swansea odehraje pouze 45 minut. Přijde další start už za áčko po boku brankáře Petra Čecha?

mm TN.cz

To nejlepší z iSport.cz