Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.10. 2015 16:17
premier league už aby to bylo

Rosický si po zranění zahraje až příští rok, říká Wenger

Tomáš Rosický
Zdroj: facebook.com

Na páteční tiskové konferenci Arsenalu se trenér Arséne Wenger rozpovídal o aktuální marodce londýnského velkoklubu. Podle něj by mohl Tomáš Rosický zasáhnout do sestavy až v období okolo Nového roku. Vyvrátil tak prognózy, že by český záložník mohl nastoupit do hry už v listopadu.

Petr Čech si za Arsenal v týdnu poprvé zachytal v Lize mistrů a na Bayernu mu to šlo báječně. Dosud ho v pohárových duelech nahrazoval David Ospina, nicméně to v nejbližších týdnech nehrozí. Kolumbijský reprezentant kvůli problémům s ramenem bude ještě nějakou dobu absentovat."Ospina není připravený pro naše nadcházející ligové utkání. Nejspíš bude chybět až do příští reprezentační pauzy," sdělil na stránkách klubu trenér Arséne Wenger. Ta je na programu zhruba v polovině listopadu, do té doby čeká Arsenal ještě pět zápasů. Velmi pravděpodobně tedy všechny odchytá Petr Čech.

Do zápasů ještě stále není připravený Tomáš Rosický. Český kapitán se zotavuje po operaci kolene, zatím nabírá kondici v rámci individuálního tréninkového programu. Na pořádný zápřah si ještě musí chvíli počkat. "Můžete napsat, že zhruba okolo Nového roku," zodpověděl Wenger dotaz na nástup Rosického, Wilshera a Welbecka.

 

 

TN.cz

To nejlepší z iSport.cz