Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 12. 2017
Video Jádro přerušilo trénink

Rosický se hádal s fanoušky: Jsme k**va na jedný lodi, ne? VIDEO

Tomáš Rosický
Zdroj: Profimedia/Reprofoto

Fanoušci pražské Sparty už toho mají dost. Před sezonou posily za miliony, nový trenér, ale výsledky jsou neuspokojivé. Kolo před zimní přestávkou je klub z Letné až na pátém místě. A tak se zástupci tvrdého jádra Sparty vydali na trénink klubu, který přerušili, aby si to s hráči i koučem Stramaccionim vyříkali. Za Spartu orodoval i Tomáš Rosický. Ostatně, podívejte se na video.

Několik skalních fanoušků se vydalo na Strahov, kde Sparta trénovala. Přijeli ti, ze kterých jde respekt, vzhledem k jejich urostlým postavám. A začalo se diskutovat. Nejdříve před nimi musel mnohé vysvětlovat trenér Andrea Stramaccioni, který tam od zmíněných fanoušků dostal letenku do Itálie.

 

 

Pak se přešlo k rozhovoru s Tomášem Rosickým. „Každý pohár trpělivosti přeteče,“ říká Rosickému jeden z fanoušků. „Já vás chápu. Jen vám říkám, že ti kluci si alespoň nějakou podporu zaslouží. Jsme k*rva na jedný lodi, ne? A já chápu…,“ nedořekl Rosa svou myšlenku. „Když není výkon na hřišti, proč by měl být v hledišti,“ přerušil ho další příznivec.

 

 

Zástupci tvrdého jádra sice přerušili trénink, ale k žádným násilnostem nedošlo. Vzhledem k tomu, že byl trénink neveřejný, na místo dorazila policie a vykázala skupinu „vyjednavačů“ z areálu. Už několik zápasů trvá bojkot na tribuně, ke kterému jádro vyzývá i ty, kteří ještě mají sílu Spartě fandit.

lju TN.cz